Detail zápasu

- 1. kolo
piatok 10.03.2023, 17:30 | Štadión Sihoť
0:3
(0:1)
Góly
Domáci
Bez gólov
Hostia
Karty
Zostavy
Rozostavenie
86
. Vozinha
35
R. Yem
2
S. Bagin
15
L. Stojsavljevič
4
S. Kozlovský
6
A. Oladoye
8
A. Gajdoš
28
M. Kmeť
23
D. Hollý
7
E. Soares
29
N. Kupusović
9
T. Bobček
30
M. Chrien
16
A. Macejko
8
K. Domonkos
24
M. Zsigmund
10
S. Šefčík
28
A. Selecký
2
A. Mojžiš
32
M. Malý
19
L. Fabiš
34
T. Frühwald
Doplňujúce informácie
Zápas navštívilo 371 divákov
Rozhodcovia: Peter Ziemba, Mário Roszbeck, Patrik Kmec
Informácie k zápasu

Marián Zimen, tréner AS Trenčín: "Nie som spokojný s výkonom nášho tímu, chýbala nám energia, rýchlosť a kvalita v práci s loptou. V druhom polčase sa to trochu zlepšilo. Po druhom inkasovanom góle už moje mužstvo nenašlo mentálnu silu ani energiu, aby sme zo zápasom ešte niečo urobili. Na tomto musíme zapracovať a zmobilizovať sa, pretože už v stredu nás čaká dôležitý zápas v Slovenskom pohári."        

Peter Struhár, tréner MFK Ružomberok: "Dnes sa divák nenudil, v zápase bolo všetko - emócia a energia. Naši hráči pristúpili k zápasu veľmi dobre a ešte v prvom polčase sme mohli dať aj ďalší gól po prechodoch, v ktorých veľmi dobre pracovali Bobček s Chrienom. Do druhého polčasu sme išli s tým, že sa nám naskytne ešte viac priestoru na prechody – to sa aj stalo a strelili sme dva krásne góly zásluhou Gereca. Zlom v zápase bola penalta. Musím sa priznať, že som vedel, že ju brankár Frühwald chytí. Ukázal, že právom dostal príležitosť v dnešnom stretnutí."

Základné štatistiky
462Prihrávky258
12Vyhraté súboje17
4Strely na bránku6
1Ofsajdy1
16Fauly16
3Zákroky brankára4