#30TISICOVKA

Vyberte si zápas, REGISTRUJTE SA do polčasovej súťaže #30TISICOVKA
a vyhrajte rozprávkovú prémiu 30.000 eur od FORTUNY!

Je tu jubilejná 30. sezóna našej ligy. A s ňou vylepšujeme aj polčasovú súťaž. V sezóne 2022/2023 sa môžete zapojiť do #30TISICOVKY. Opäť platí, že súťaž sa koná počas polčasových prestávok zápasov Fortuna ligy. V každom kole nájdete #30TISICOVKU na jednom vybranom zápase.

ČAKAJÚ NÁS 3 VYLEPŠENIA OPROTI MINULOSEZÓNNEJ SÚŤAŽI:

1. Prémia je rozprávkových 30.000 eur.
2. Na plachte sú až 2 otvory, do ktorých môžete umiestňovať svoje strely. Na svoje si tak prídu ľaváci aj praváci.
3. Opäť je v hre lopta „Hop alebo trop“, ktorá môže vašu výhru zdvojnásobiť, no v prípade, ak ňou netrafíte otvor na bráne, prídete o všetko.

Budete prvým víťazom #30TISICOVKY v jubilejnej 30-tej sezóne našej ligy? Neváhaj a registruj sa na najbližšie kolo.

Ako sa registrovať?

Vyberte si zápas, na ktorom by ste sa súťaže chceli zúčastniť, vyplňte povinné údaje a kliknite na „REGISTRUJ SA“. Do súťaže budú vždy vyžrebovaní traja súťažiaci. Prihlásiť sa dá online, ale aj priamo na štadióne pred konkrétnym zápasom Fortuna ligy. Stačí na štadióne vyhľadať hostesky v žltom oblečení Fortuna a registrovať sa u nich. Potom už len musíte čakať, či vás vyžrebujeme.

Aké sú pravidlá?

Súťažiaci má k dispozícii 10 lôpt. Na bráne je umiestnená plachta s dvoma otvormi. Súťažiaci kope z 11m a jeho úlohou je do 45 sekúnd nastrieľať do otvorov (je jedno, do ktorého) čo možno najviac lôpt. Ak trafí otvor 5x, získava podiel na 30.000 eur. Za každý premenený pokus získava okamžitú výhru v podobe stávkového kreditu od Fortuny.

  • 1 premenený pokus = 20 eur
  • 2 premenené pokusy = 50 eur
  • 3 premenené pokusy = 100 eur
  • 4 premenené pokusy = 200 eur
  • 5 premenených pokusov = 200 eur + podiel z prémie 30 000 eur

Po desiatich pokusoch môže súťažiaci využiť ako extra pokus loptu „Hop alebo trop“. Lopta je k dispozícii len jedna, to znamená, že súťažiaci s ňou kope len raz. Loptu si umiestni na biely bod z hranice 11m. Premenený pokus (lopta skončí v jednom z dvoch otvorov na plachte) výhru zdvojnásobí. Neúspešný pokus, teda ak súťažiaci netrafí loptu do otvorov na bráne, znamená, že súťažiaci prichádza o všetko.

PRÍKLAD 1:

Súťažiaci nastrieľa do otvorov z desať pokusov 3 lopty, znamená to pre neho okamžitú výhru 100 eur. Súťažiaci však siahne po lopte „Hop alebo trop“. Loptu trafí úspešne do jedného z otvorov a výhru si tak zdvojnásobní. Nezískava tak 100 eur, ale 200 eur.

PRÍKLAD 2:

Súťažiaci nastrieľa do otvorov z desať pokusov 2 lopty, znamená to pre neho okamžitú výhru 50 eur. Súťažiaci však siahne po lopte „Hop alebo trop“. Loptu netrafí úspešne do jedného z otvorov a znamená to, že súťažiaci prichádza o všetko. Nezískava tak ani euro.

PRÍKLAD 3:

Súťažiaci nastrieľa do otvorov z desať pokusov 4 lopty, znamená to pre neho okamžitú výhru 200 eur. Súťažiaci však siahne po lopte „Hop alebo trop“. Loptu trafí úspešne do jedného z otvorov. Výhru si teraz nezdvojnásobuje, ale získava podiel na 30.000 eur. Ak súťažiaci premení minimálne 5 pokusov z 10 striel, už nemôže využiť loptu „Hop alebo trop.“ Získava priamo podiel na 30.000 eur. Prémia 30.000 eur sa zdvojnásobiť už nedá. Do súťaže sa môžu zapojiť osoby staršie ako 18 rokov. Súťaž #30TISICOVKA prinášajú ÚLK spolu so stávkovou spoločnosťou Fortuna.

Do súťaže sa môžu zapojiť osoby staršie ako 18 rokov. Kompletné pravidlá si pozrite tu.


Partner:


Takto vyzerá #30TISICOVKA v praxi: