Detail zápasu

- 3. kolo
sobota 19.03.2022, 15:00 | Žiar nad Hronom
1:1
(1:1)
Góly
Domáci
Hostia
Karty
Domáci
Pajer (45“)
Pajer (67“)
Hostia
Bez kariet
Zostavy
Rozostavenie
89
P. Le Giang
22
M. Sanneh
52
A. Pajer
29
D. Bangala
38
M. Klabník
23
M. Šimčák
11
C. Steinhübel
20
D. Ožvolda
18
P. Blahút
35
J. Mihalík
31
M. Lačný
22
D. Andrić
27
K. Flak
11
T. Staš
19
Ľ. Laura
8
T. Gerát
9
R. Václavik
26
F. Pavúk
25
R. Nagy
18
M. Šindelář
23
A. Krčík
30
M. Luksch
Doplňujúce informácie
Zápas navštívilo 317 divákov
Rozhodcovia: Erik Gemzický, Tomáš Straka, Simeon Vass
Informácie k zápasu

Po úvodnom oťukávaní prevzali taktovku zápasu do rúk domáci a v 16. minúte sa ujali vedenia. Po centri Bangalu sa dostal k lopte Steinhübel, ktorý hlavou prekonal Lukscha. Hráči Pohronia pokračovali v tlaku a po zákroku na Lačného v šestnástke sa dožadovali pokutového kopu, no rozhodca neukázal na biely bod. V 32. minúte nevyužil veľkú šancu na zdvojnásobenie náskoku Blahút a tesne pred odchodom do šatni sa to Pohroniu vympostilo. V 44. minúte zostal po centri Flaka na zadnej žrdi nekrytý Andrič a vyrovnal na 1:1. V druhom polčse oslabil domácich Pajer, ktorý po druhej žltej karte musel ísť predčasne do kabín. Liptáci však početnú výhodu nevyužili. Pri šanci striedajúceho Voška sa v závere vyznamenal Le Giang.

Martin Bittengl, tréner Pohronia: "Chcel by som poďakovať hráčom za ich prácu a bojovnosť. Škoda, že sme nezískali z tohto zápasu viac. Klobúk dole pred mojimi zverencami, ako zvládli aj o desiatich záver duelu. Stretnutie ovplyvnili dve situácie. Prvá, pri ktorej sme inkasovali gól tesne pred odchodom na polčas do šatní. Musíme si to ešte rozobrať. Druhá nastala pri nesprávne udelenej červenej karte. Bol to nešťastný krok od rozhodcu. Za také zákroky by sa nemala udeľovať žltá karta."      

Marek Petruš, tréner Liptovského Mikuláša: "Videli sme bojovné stretnutie. Väčšina týchto zápasov v skupine o záchranu sa hrá na bojovnosť. My sme s konečným rezultátom spokojní, hoci sme mali v posledných dvadsiatich minútach prevahu v poli o jedného hráča. Vážim si však každý bod z ihriska. Pre mňa je tento bod mimoriadne cenný. Chlapci tento zápas odmakali, odbojovali. Po inkasovanom góle sme sa od dvadsiatej minúty prebudili a s prehľadom sme zápas doviedli do remízového konca."

Základné štatistiky
347Prihrávky415
107Vyhraté súboje111
2Strely na bránku1
4Ofsajdy1
13Fauly10