Jedenástka sezóny v nedeľu naživo na Voyo

Jedenástka sezóny v nedeľu naživo na Voyo

Len deň po skončení záverečného kola sa uskutoční slávnostný galavečer Jedenástka sezóny Niké ligy, na ktorom sa dozvieme mená najlepších futbalistov našej ligy za sezónu 2023/2024.

Príjemnú bodku za sezónou 2023/2024 dá už tradične slávnostné vyhlásenie Jedenástky sezóny Niké ligy 2023/2024. Galavečer sa uskutoční v nedeľu 19. mája o 18:00 hod. a v priamom prenose ho prinesie platforma Voyo.

Galavečer prinesie odpovede na otázky, kto sa stane najlepším trénerom, hráčom, objavom sezóny a pod. V rámci programu sa odhalí takisto najlepšia jedenástka Niké ligy 2023/2024. Spoznáme tak meno najlepšieho brankára, obrancov, stredopoliarov i útočníkov. Odmenení budú aj najlepší rozhodcovia, udelená bude Cena fair-play i Cena fanúšika. Toto ocenenie získa jeden z trojice Juraj Kucka, Michal Ďuriš a Róbert Polievka na základe hlasovania fanúšikov na stránke partnera TV Markíza, respektíve tvnoviny.sk. Zároveň čestné miesto na Tribúne slávy zaujme trojica nových členov. 

V ankete Jedenástka sezóny hlasovali hlavní tréneri účastníkov Niké ligy, prezident Únie ligových klubov, zástupcovia SFZ (tréner SR „21“, technický riaditeľ a zástupca trénerov vo Výkonnom výbore), prezident Únie futbalových trénerov Slovenska, prezident Klubu ligových kanonierov, prezident Únie futbalových profesionálov a predstavitelia médií. O najlepších arbitroch rozhodovali svojimi hlasmi aj pozorovatelia rozhodcov SFZ v spolupráci s Asociáciou rozhodcov SFZ.   

V rámci Jedenástky sezóny budú udelené ceny pre:      

  • Najlepšieho hráča  
  • Najlepšieho trénera   
  • Najlepšieho strelca   
  • Objav sezóny   
  • Najlepších rozhodcov   
  • Cena fair play 
  • Cena fanúšika, osobnosť Niké ligy